İstanbul Baharat
Ana sayfa
Yılların Kalitesi - İstanbul Baharat
Tarihçe Kurumsal Şubelerimiz Kitaplar Videolar Aktarlık Üzerine Fotoğraflar Haberler İletişim
Tarihçe

İstanbul Baharat 1954 yılında merhum Vehbi Kırıcı tarafından Ankara'da kurulmustur.

Vehbi Kırıcı aktarlık mesleğini  Bayburt’ta yaşayan iyi bir ebe ve şifa dağıtan bir insan olan annesinden ögrenmiştir. Bu amaçla bilgilerini daha sonraki nesillere aktarmak ve insanlara faydalı olabilmek için İstanbul Baharat’ı kurmustur.

Mustafa Kırıcı ilkokul çağlarında aktarlık mesleğiyle tanışmıs ve tahsil hayatını yarıda bırakarak baba mesleği olan aktarlığı seçerek 3. nesil olarak aktarlığa devam etmiştir. Kendisi gibi çocukları da aktarlık mesleğini seçerek 4. nesil olarak bu mesleğe devam etmektedirler.

Bu zaman içerinde modern çağın gerektirdiği gibi insanlara faydalı olan temiz güvenilir kaliteli ürünleri ulaştırmak amacı ile toptan ve perakende üzerine Ulus’ta bulunan işyerlerini genişletmek ve daha iyi hizmet vermek amacı ile; 2000 yılında Gimat Toptancılar Sitesi’nde toptan, 2003 yılında ATB İş Merkezi’nde imalathane ve 2005 yılında Ulus’ta (eski Ulus Şehir Çarsısı) perakende işyeri açarak aktarlık mesleğine devam etmişlerdir.

Firmamız kuruluşundan bu güne dek tek bir politika üzerinde durmuş ve kendini geliştirmiştir.

Temizlik, kalite, güleryüz ve güven…

İstanbul Baharat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Sanayi Cad. Yeni Otel Altı N:5/C Ulus - Ankara - Tel: 0312 310 73 63 - 0312 312 48 60 - Faks: 0312 310 12 16
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2010 İstanbul Baharat.
Web Tasarım